KONST / Litografier / Färglitografi 15075058
nr 1507 5058
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 158/225. Färglitografi, bildmått: 46x60cm, yttermått inklusive ram: 63x78cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:08:50
2/12 21:26:50
300 kr
5/12 18:02:53
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube